Nasz zespół

RC fundacja konsultingu i rehabilitacji (RC fkr) dysponuje profesjonalnym różnorodnym zespołem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia, warsztaty oraz konferencje. Poniżej przedstawiamy człon naszego zespołu, który koordynuje poszczególne nasze działania.

Sylvia.B-Sz.jpg
Sylwia Bartoszyńska-Szubrych- Mieszkanie Wspomagane

Terapeuta, Pedagog, Dyplomowany Diagnosta i Terapeuta SI, Trener TUS, Trener stymulacji funkcji poznawczych, Terapeuta Integracji Bilateralnej, Terapeuta ręki, Pracownik socjalny. Aktualnie w trakcie uzyskiwania kwalifikacji Psychologa specjalności klinicznej, a także Dyplomowanego Diagnosty i Terapeuty osób ze spektrum autyzmu.

Jestem specjalistą w zakresie terapii oraz wsparcia osób doświadczających zaburzeń i chorób psychicznych, niepełnosprawnych, z wyzwaniami rozwojowymi, a także w spektrum autyzmu z różnych grup wiekowych. Wieloletnie doświadczenie jako Terapeuta zdobyłam pracując w Dziennych Centrach i Ośrodkach Wsparcia, Mieszkaniach Wspomaganych i Chronionych, Całodobowym Młodzieżowym Ośrodku Leczenia Uzależnień oraz Gabinecie Terapeutycznym. Pracuję w ujęciu holistycznym, stawiając na rozwój i stale poszerzając swoje kwalifikacje. Wzbogacam swój warsztat uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz poszukując inspiracji w badaniach naukowych i literaturze poświęconej terapii oraz psychologii. Oprócz pracy Terapeuty prowadzę również konsultacje indywidualne w zakresie Pracy socjalnej.

IMG_20240325_155019.jpg
Magdalena Koniarska

Jestem absolwentką  Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, którą ukończyłam z tytułem mgr psychologii. Uzupełniając wykształcenie kierunkowe oraz podążając za moimi zainteresowaniami ukończyłam również Szkołę Pracowników Służb Społecznych w Toruniu, gdzie zdobyłam dyplom pracownika służb społecznych. Aktualnie uczęszczam na studia podyplomowe na kierunku Terapia Zajęciowa.

Osobami  niepełnosprawnymi zajmuję  się od 2005 r., a  ostatnie  lata poświęciłam    pracy z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi. Czuję, że jest to bardziej moje powołanie niż praca, a dostarcza mi ona tyleż samo wyzwań co satysfakcji.

Moja współpraca z RC fundacją konsultingu i rehabilitacji  rozpoczęła się w 2010 r.. Od tego czasu nieustannie rozwijam się i  poszerzam wiedzę z zakresu psychologii oraz terapii zajęciowej, która stała się moją pasją.

Ukończyłam liczne  kursy i szkolenia z zakresu: aktywizacji i metod pracy z seniorami, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, asystencji osobie niepełnosprawnej , arteterapii oraz terapii zajęciowej. Jestem również Trenerem Umiejętności Społecznych.

W pracy  i w życiu prywatnym kieruję się empatią oraz dobrem drugiego człowieka :)

"Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka "

Ks. M. Maliński

20190804_111844_edited.jpg
Wojciech Latański - Mieszkania Terapeutyczne

Jestem absolwentem UMK w Toruniu, Wydziału Pedagogicznego (2005).

W swoim życiu kieruję się słowami „ Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały Cię”.

Od ponad 16 lat zajmuję się pracą z osobami mającymi różne problemy życiowe  i wykluczonymi społecznie. Robię w życiu to co lubię. Lubię pracować z ludźmi , dla ludzi i spędzać z ludźmi czas.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako pedagog, kurator społeczny, opiekun mieszkań chronionych, trener pracy, terapeuta i asystent rodziny.

W życiu staram się być optymistą.

Interesuję się psychologią, historią Polski, nowościami technologicznymi z zakresu ratownictwa i bezpieczeństwa, stolarstwem, rękodziełem, czasami PRL-u, retro ciągnikami i samochodami.

Kocham Polskie  Góry i wędrówki po nich. Góry uczą mnie pokory, cierpliwości i odwagi oraz poznawania samego siebie

Czas wolny lubię spędzać z najbliższymi mi osobami, na pieszych wędrówkach, jeździe rowerem oraz  majsterkując na działce ROD.

the-highway-angel-picture.2-1.webp
Anna Kosk