Mieszkanie Terapuetyczne

• 21 złotych polskich
  • Mieszkanie terapeutyczne

Opis usługi

Od sierpnia 2024 otwieramy kolejne mieszkanie terapeutyczne poza projektowe. Mieszkanie terapeutyczne zostało stworzone z myślą o tych osobach, które nie kwalifikują się do mieszkań projektowych. Do teraz nie mieliśmy oferty mieszkania terapeutycznego dla osób nie będących mieszkańcami miasta Torunia. Mieszkanie terapeutyczne jest stworzone dla osób z miasta Torunia jak i poza, dla tych którzy szukają stałego lub krótkoterminowego zamieszkania. Jeśli jesteś na oddziale dziennym w toruńskim szpitalu psychiatrycznym i nie masz możliwości znalezienia pokoju, RC stworzyło właśnie miejsce dla Ciebie. W mieszkaniu terapeutycznym otrzymasz opiekę opiekuna oraz wsparcie psychologiczne i psychiatryczne. Mieszkanie posiada 4 pokoje dwuosobowe oraz jeden pokój jedno osobowy, dwie łazienki i kuchnię. W budynku znajduje się Klub Wsparcia oraz biuro fundacji.

795-456-653

fkr@rc-online.eu