Klub Wsparcia - PFRON

Dzienny Klub Wsparcia "Wykorzystaj swoją szansę", 3 letni, dofinansowane ze środków PFRON

4 godz.
Dofinansowana
Łódzka

Opis usługi

Celem Klubu Wsparcia jest zdobycie samodzielności przez osoby z niepełnosprawnością oraz nabycie kompetencji potrzebnych we wszystkich dziedzinach życia codziennego. Beneficjenci nabędą umiejętności, które gwarantują skuteczną i trwałą integrację w społeczeństwie, wypracują umiejętność uzyskania wsparcia socjalnego i zdrowotnego, poznają także przysługujące im prawa i nauczą się z nich korzystać . Klub Wsparcia to również zestaw kompleksowych działań aktywizujących, form wsparcia realizowanych w sposób ciągły m.in. sesje terapeutyczne, skorzystanie z indywidualnego poradnictwa psychologicznego, wsparcie pracownika socjalnego i Indywidualnego Opiekuna Ścieżki Wsparcia. Poprzez treningi zaplanowane w grupie terapeutycznej beneficjenci nabędą niezbędne umiejętności dla funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym.

Nadchodzące sesje

• Łódzka 52, Toruń, Poland